środa, 5 marca 2014

Journals, Believe, My World

W tej notce postanowiłam napisać trochę o piosenkach Justina, kojarzące się z moim różnymi momentami w życiu, bądź też z moimi przemyśleniami. Tak więc zacznijmy :
"One Time"
Jak już było w poprzedniej notce, to właśnie od niej, tej piosenki, zaczęła się bycie belieber. Ta piosenka, na zawsze zostanie w moim sercu do końca.
"One less lonely girl"
Eh, to jest chyba marzenie każdej belieber. Niektórym szczęściarą udało się już spełnić to. Ja nadal w to wierzę, że usiądę na tym magicznym krześle i będzie minuta tylko z nim. Ja i Justin.
L ❤ V E | via Tumblr
"U smile"
Eh, ta piosenka jest cudowna. Pamiętam jak Justin zdobywał chyba nagrodę za teledysk tej piosenki. Kocham ją, zawsze gdy jest mi smutno, puszczam sobie ją. Wtedy czuję to jakby on, Justin śpiewał mi do ucha to " u smile, i smile ". Tak samo jak Justin jest smutny każda belieberka chyba piszę do Justina " U smile, i smile" To jest najukochańsze na świecie serio :)
"Never let you go"
Ta piosenka mi się kojarzy z jednym chłopakiem. Po prostu się zakochałam w nim i ciągle jej w kuło słuchałam, i powtarzałam sobie ciągle " nigdy cię nie opuszczę", ale też każdemu chyba znany film" never say never" to właśnie na tym momencie najbardziej płaczę, ale też przy jeszcze innym.
"Pray"
Pamiętam dokładnie, jakby to było dzisiaj. Mój tata nie przepada za Justinem. Uważa, że się lansuje, bo ma dużo kasy i już mu sława do głowy odbija. ( ja mu zawsze tłumacze, że jest całkiem inaczej) I oglądaliśmy raz eske, vive lub 4funtv. No mój tata powiedział, że w każdym teledysku musi być jakaś fajna fura, prawie goła dziewczyn i nic więcej. Ja mówię mu, że pokażę mu teledysk jeden gdzie on ma przekaz. On mi nie wierzył i gdy mu pokazałam, nabrał respektu do niego i zwrócił mi honor. Tak samo przez tą piosenkę potrafię się codziennie modlić.
"Never say Never"
No to tak, tłumaczenie chyba jest wszystkim znane i właśnie to jest główne motto Justina. Wiem, że jak byłam w kinie na "Karate Kid", gdy tylko na końcu leciało to ja najgłośniej w kinie śpiewałam i wszyscy na mnie patrzyli, ale ja mam w to dupie, bo leciał mój idol. Codziennie posługuje się tym hasłem. Mam powieszone obok łóżka i gdy tylko wstaję to je widzę.
"Down to Earth"
Za każdym razem gdy tylko słyszę ten początek "oho" to już płaczę, naprawdę. Możecie mi wierzyć lub nie. Teraz nawet jak to piszę, to słucham tego i płaczę. Ta piosenka kojarzy mi się z moją mamą, nie wiem dlaczego. Ale kocham to najbardziej na świecie. Także płaczę na "Never say Never" przy tym momencie. Eh to mi pokazuje, że życie jest ciężkie i trzeba walczyć o spełnienie swoich marzeń, choćby miało być trudno.
"Nothing like us"
Uwielbiam słuchać tego w okropne dni, najczęściej wieczorem. Przemyśleć sobie wszystko, odpocząć, odizolować się, uczyć się przy tym. Ciekawostką jest to, że przy tej piosence zerwałam z moim chłopakiem. 
 justin bieber | Tumblr
"Take you"
Chciałabym bardzo nagrać do tej piosenki cover, strasznie, właśnie nie wiem dlaczego. Ta piosenka wywołuje u mnie wesołe emocje.
"She don't like the light"
Eh ta piosenka wydaję mi się smutna. Bo kojarzy mi się z paparazzi bardzo, jeszcze jak oglądam ten teledysk. Ale ogólnie lubię do niej tańczyć bardzo i śpiewać przy tym udając Justina. Kojarzy mi się najbardziej z Jelną. Chyba ulubiona piosenka z "believe"
"Maria"
Eh ta piosenka czasami mi się kojarzy z Jacksonem, w refrenie tak podonie do niego śpiewa, serio. Jest ona trochę smutna, ale bardzo emocjonalna. Nie ma dnia, żebym jej nie wysłuchała.
"Love me like you do"
Polecam wziąć wam najlepsze słuchawki jakie macie, włączyć najgłośniej jak się da, położyć się i zamknąć oczy. Można tak porządnie pomyśleć o wszystkim przy tym. Ohhh. Ulubiona część z trasy " believe".
"Backpack"
To mi się kojarzy z Warszawą, jak teraz byłam na feriach. Ciągle tego sobie słuchałam. Jak gdziekolwiek szłam. Uwielbiam tą piosenkę, jest taka, eh ma coś w sobie takiego, co kusi słuchać. Ale w sumie zresztą każda piosenka taka jest, że wciąga, uzależnia.
"One life"
Tą piosenką mnie zaraziła Julka tak zwana kiedyś "Henzai", słuchałam ją kiedyś raz na jakiś czas, ale ona raz drugi raz i tak w ogóle, zakochałam się w niej. Uwielbiam jechać do szkoły i tego słuchać.
"Flatline"
Uważam, że ta piosenka jest bardzo smutna, często potrafię przy niej płakać. Kocham jej słuchać gdy jestem w kąpiel, zamykam oczy i myśle, co by się stało gdyby mnie nagle zabrakło na tym świecie.
"Boyfriend"
Pamiętam jak to Justin do tego wystawił zwiastun i wszyscy tak na to czekali i w ogóle, a ten inny całkiem teledysk zrobiło, no i się wkurzyłam bo całkiem inaczej sobie wyobrażałam ten teledysk, ale w sumie teraz ineczej to już sobie nie wyobrażam tego, jest cudowny ten teledysk, taki seksowny, jeszcze jak jedzie w tym aucie, takie alvaro.
justin bieber | Tumblr
"Eenie Meenie"
Uwielbiałam jak oni to śpiewali razem na trasie "My World". Jak oni skakali to ja zawsze też razem z nimi śpiewając, wtedy dawali tyle energii z siebie jeny. Jeszcze patrząc na te wszystkie belieber, mmmm. Coś wspaniałego. Jeszcze pamiętam to jak było w Bravo, artykuł , że robią ten teledysk bo Justin przyjechał jakimś autem drogim czy coś takiego, mam to w swoim zeszycie haha :D
Shine On
"Baby"
Największy fenomen na świcie chyba. Dzięki tej piosence, zdobył tyle popularności, że szok. Jeszcze nadal nie wierzę w to, że on już ma 20 lat, eh masakra jakaś. Tak jestem dumna z mojej rodziny, że dobiliśmy do miliarda odtworzeń. Proud of my family beliebers <3
Baby <3 | via Tumblr
"Confident"
Ta piosenka jest najlepsza, brakuję mi tlenu za każdym razem serio. Do tego jeszcze jak on ją podrywa na chrupki, takie zazdro, że masakra jakaś. Teledysk fantastyczny, pozazdrościć tylko. Jeszcze tutaj tak męsko i seksownie wygląda i nikt nie zaprzeczy. Gdy wyszedł ten teledysk to ja spałam co prawda, ale gdy tylko przyszłam do szkoły, wzięłam telefon, do kibla z koleżanką, no i oglądałyśmy tam sobie, jeszcze się dołączyła moja pani od niemieckiego :)
Bieber Gifs | via Tumblr
"Heartbreaker"
Wieczne czekanie na tą piosenkę, coś co uwielbiam, ale czekanie się bardzo opłaciło. Nie spodziewałam się, że będzie ona taka idealna. Eh cudeńko. Jak to wyszło to w pewien poniedziałek chodziłam na przerwie i tańczyłam, a wszyscy się dziwnie patrzyli, ale co tam. Ważne , że wyszło "Heartbreaker" !!!
"All around the world"
Nie wiem dlaczego, ale ten teledysk mogłabym w kółko i w kółko słuchać. Pamiętam, że miałam tą wersje piosenki z teledyskiem na telefonie i tylko uwielniałam te momenty i sama naśladowałam jak fanki krzyczą tam" Justin! Justin! Justin Bieber!" i stukają w szybę. Przyjaciółka zawsze się ze mnie z tego śmieje.
Untitled
"As long as you love me"
Najłdaniejsza dziewczyna z tych wszystkich jego teledysków, serio. Do tego ten tytuł piosenki jest piękny. Na dyskotece raz gdy to puścili, oczywiście najgłośniej śpiewałyśmy z koleżanką "lololololololololololo" hahahha.
Justin's best clip😘 | via Tumblr
"Beauty and a beat"
Kocham tą piosenkę za Nicki Minaj, jak tam śpiewa jeny. Oni we dwójkę stworzyli piękny dueat. Do tego kocham jak Justin chodzi z tą kamerą, albo jak z wody wychodzi i nadal wygląda perfekcyjnie ygbesjvhsierver :x Dodam też to, że jest to ulubiona piosenka mojego brata i gdy jestem w innym pokoju to słyszę tylko jak tego słucha, a jak przychodzę to wyłącza. Oki. Zawsze to śpiewamy razem. On Justin ja Nicki hahah :D




Eh no to już tyle, ocywiście każdą jego piosenkę kocham, ale tutaj tylko opisałam te z którymi coś wiążę :) Do następnej, ale co ma być w następnej notce?