Tak, więc witam was.
Założyłam tego bloga, żeby tutaj więcej się wypowiadać na temat Justina, ale również innych spraw, dotyczących miłości, przyjaźni, bądź też szkoły. Będę tutaj pisać więcej niż na asku. Oczywiście w pełni ask jest poświęcony Justinowi i będę tutaj przy każdym poście dodawać jakiś cytat, lub zdjęcie. Jeszcze zobaczę dokładnie jak to będzie wyglądać.
Jeżeli chcecie mi pomóc, możecie w komentarzu napisać, co chcecie. Liczę na was.
Pomożecie mi tym bardzo.
Tak, więc co chcecie w pierwszym poście?
Może w następnej notce napisałabyś jak zostałaś Belieber? Jak zmieniło się twoje życie, gdy dołączyłaś do tego fandomu? Jeśli coś się w ogóle zmieniło :)
OdpowiedzUsuńTo moja propozycja tylko :)
Pozdrowionka <3
Napisz co takiego lubisz, widzisz w Justinie, ze zasluzyl na taka fanke jak Ty I inne. Dlaczego warto byc dalej Belieber, po tym jak sie ostatnio zachowuje.
OdpowiedzUsuńKocham Twojego Aska, mam nadzieje, ze tego Bloga tez pokocham..
Still Kidrauhl, @JELENAFOREVER.
Pozdrawiam! :)
Może coś Kidrauhl? Jakieś fakty albo coś :))<3
OdpowiedzUsuńNapisz jak zostałaś Belieber <3 albo o Justinie same początki kariery <3
OdpowiedzUsuńmozesz wspomniec o tym, jak i kiedy zostałaś belieber, co czujesz do Justina, jaka jest twoja ulubiona piosenka.. i tak dalej c:
OdpowiedzUsuń